search glass icon
hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon

O FIRMIE

Firma RAK jest od 1987 roku jedną z wiodących firm na krajowym rynku producentów świec, a jej produkty charakteryzują się najwyższą jakością i unikatowym wzornictwem.

Znaleźć tu można bogatą ofertę wzorów w najmodniejszych kolorach, zgodnych ze światowymi trendami, ustalanymi każdego roku przez specjalistów w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz.

Spośród innych, firmę RAK wyróżnia nie tylko szeroki asortyment produktów, ale także indywidualny charakter każdej kolekcji. Efektowna kolorystyka to zasługa doskonałej jakości lakierów, a ręczne zdobienie świec nadaje im jedyny, niepowtarzalny wygląd. Wszystko to sprawia, że każda świeca staje się nie tylko przedmiotem użytkowym, ale jest małym dziełem sztuki.

Wyroby firmy RAK mają swoich odbiorców na terenie całej Polski, w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Ich jakość i różnorodność usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Od wielu lat firma RAK współpracuje z dużymi sieciami sklepów, a jej produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nabywcy wiedzą, że świece z RAK-a to gwarancja jakości i dobrego smaku.

Atutem firmy jest solidność dostaw i ich terminowość. Aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby każdego kontrahenta, firma realizuje także małe, indywidualne zamówienia z możliwością umieszczenia na produkcie logotypu Klienta.


Tradycyjna produkcja


Tradycyjne metody produkcji pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnych form, wzorów i kolorystyki. Tłoczenie na prasach hydraulicznych, odlewanie i ciągnienie daje możliwość wyprodukowania dowolnego kształtu i rodzaju świec. Ręczne kąpiele barwiące nadają świecom piękny, nasycony kolor, idealną gładkość i połysk. Dzięki ręcznemu zdobieniu każda świeca nabiera unikatowego charakteru , a knot z czystej bawełny jest gwarancją równego płomienia, w blasku którego przepięknie mienią się kryształy Swarovskiego, będące elementem jednej z naszych niezwykłych kolekcji.

Każdego roku firma RAK zaskakuje klientów nowymi pomysłami i rozwiązaniami technicznymi. Pośród produkowanych świec znaleźć można świece z diodą , dzięki której mienią się one różnymi kolorami. Wielbiciele wyrafinowanych, egzotycznych aromatów znajdą u nas świece o zapachu czekolady, wanilii , kawy, pomarańczy? Wspaniałą ozdobą każdego stołu staną się także świece pływające, których bogaty wybór prezentujemy w naszej ofercie.

Wszystkie świece produkowane są z wysokogatunkowej parafiny, a najwyższej jakości lakiery współtworzą modny produkt, który będzie stanowić doskonałe dopełnienie nowoczesnego, wyszukanego i eleganckiego wystroju wnętrza.


  

  

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NASTa strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda